Praca tymczasowa i na zlecenie

Wracasz do pracy po dłuższej przerwie? Potrzebujesz więcej doświadczenia? Chcesz sprawdzić przyszłego pracodawcę? Praca tymczasowa będzie dla Ciebie idealna, a nasi rekruterzy zrobią wszystko, by ułatwić Ci start na rynku pracy. W pracy tymczasowej to my jesteśmy Twoim pracodawcą i oddelegowujemy Cię do pracy u naszych Klientów. To oznacza jedno: bierzemy odpowiedzialność za to, byś pracował legalnie i bezpiecznie, otaczamy Cię stałą opieką, służymy Ci pomocą i wsparciem.

Co zapewniamy?

  • oferty pracy w sprawdzonych firmach, u naszych wieloletnich Partnerów
  • terminowo wypłacane wynagrodzenia
  • szybki i łatwy kontakt z naszym zespołem, zawsze do Twojej dyspozycji
  • wysoką jakość obsługi, zawsze uśmiechniętych i przyjaznych rekruterów
  • uczciwe i przejrzyste rozliczenia Twojej pracy
  • pełną informację na temat zasad i warunków współpracy
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych
  • wszystko za free – nigdy nie pobieramy prowizji od pracowników!

WYSYŁASZ SWOJE CV

Mamy dla Ciebie ciekawe oferty w kilkunastu branżach, firmach średnich i dużych, na różnych stanowiskach. Przejrzyj je i aplikuj - oddzwonimy tak szybko, że będziesz zaskoczony. Nie znalazłeś nic dla siebie? Daj nam znać, zapiszemy Cię w naszej bazie i pozostaniemy w kontakcie!

PROPONUJEMY ROZMOWĘ LUB SPOTKANIE

Po wstępnej analizie CV czas na rozmowę telefoniczną. Dopytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania – powiemy też więcej o naszej ofercie i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Dowiesz się także szczegółowych informacji o naszym Kliencie i zadaniach, które na Ciebie czekają.

REKOMENDUJEMY CIĘ PRACODAWCY

Jeśli po poprzednim etapie nadal jesteś zainteresowany i wszystko gra,  przesyłamy Twoją kandydaturę do naszego Klienta, bo to on decyduje o ostatecznym zatrudnieniu. Oczekiwanie na informację zwrotną i decyzję potrwa maksymalnie kilkanaście dni – będziemy na bieżąco informować Cię o sytuacji.

FORMALNOŚCI

Po pozytywnej weryfikacji czas na formalności. Podpisujemy z Tobą umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od naszych ustaleń z Klientem) i przekazujemy wszystkie informacje dotyczące pracy, którą zaczniesz w ciągu kilku dni. Pamiętaj, że to my dbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe: urlopy, zwolnienia, ubezpieczenia. Zawsze chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących Twojego zatrudnienia, umowy i innych spraw pracowniczych.

PRACA I WYNAGRODZENIE

Pracując dla nas i naszych klientów, otrzymasz regularne i terminowe wynagrodzenie. W zależności od podpisanej umowy (zlecenia lub o pracę tymczasową), zadbamy również o kwestie ubezpieczeń i wszelkich pozostałych świadczeń, jak urlopy czy opieka zdrowotna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości, natychmiast skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, żeby o Ciebie zadbać.

FAQ

najczęściej zadawane pytania

W przypadku umowy zlecenia ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne i opłacimy je zgodnie z Twoim życzeniem. W przypadku umowy o pracę tymczasową ubezpieczenie chorobowe jest obowiązkowe i także zostanie przez nas opłacone.

W przypadku umowy o pracę tymczasową - do 10. dnia miesiąca. W przypadku umowy zlecenia, nie ma regulacji, określających termin wypłaty. Staramy się wypłacić wynagrodzenie najpóźniej do 15. dnia miesiąca, jednak ten termin ustalamy z firmą, dla której wykonujesz zlecenie.

Czy mam prawo do ubezpieczenia?

Oczywiście, zarówno przy umowie tymczasowej jak i umowie zlecenia, odprowadzamy za naszych pracowników obowiązkowe składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe oraz zdrowotne.

Czy mogę ubezpieczyć dzieci?

Tak. Jako osoba ubezpieczona masz również obowiązek zgłosić do ubezpieczenia swoich członków rodziny, którzy nie podlegają mu z innego tytułu. W tym celu powinieneś złożyć u nas odpowiedni wniosek o objęcie ubezpieczeniem dziecka lub innego członka rodziny.

Kiedy otrzymam wynagrodzenie za pracę?

Czy mam prawo do urlopu?

Jeśli jesteś pracownikiem tymczasowym, masz prawo do 2 dni urlopu wypoczynkowego za każdy miesiąc (30 dni) pracy. Przy umowie zlecenia, nie przysługuje Ci urlop płatny. Możesz jednak poprosić o urlop bezpłatny.

Czy otrzymam świadectwo pracy?

W przypadku zatrudnienia na umowie zlecenia, wydajemy zaświadczenie o wykonywaniu pracy. Będzie ono przydatne np. w sytuacji ubiegania się o zasiłek dla bezrobotnych. Pracownikom tymczasowym wydajemy natomiast standardowe świadectwo pracy.