Wierzymy, że każdy powinien być szczęśliwy w pracy.
My jesteśmy.

Tego samego chcemy dla naszych kandydatów i klientów. Od blisko 15 lat wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych talentów do organizacji, a kandydatów w znalezieniu wymarzonej oferty. 

W naszej codziennej pracy staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc, aby pomóc im osiągnąć ich prawdziwy potencjał.  Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.

Oddziały Jobs Plus znajdują się w Warszawie i Krakowie, a nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Od 2005 roku współpracujemy również z firmami zagranicznymi i delegujemy pracowników m.in. do Niemiec, Francji i Belgii.

Nasze usługi

Rekrutacja stała
Przeprowadzamy od A do Z cały proces rekrutacji za naszego klienta. Przekazujemy wyselekcjonowanych kandydatów, z których klient wybiera przyszłego pracownika i zatrudnia go u siebie w firmie.
Praca tymczasowa
Znajdujemy kandydatów na wybrane stanowisko, przeprowadzamy niezbędne badania. Z kandydatami podpisujemy umowę o pracę i oddelegowujemy ich do pracy w firmie klienta.
Leasing pracowniczy
Podobnie, jak w przypadku pracy tymczasowej delegujemy do pracy u klienta pracowników na wybrane stanowiska. Pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy zlecenia.
Pracownicy ze Wschodu
Pozyskujemy pracowników na wybrane stanowiska i zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem. Nasi klienci otrzymują gotowych do pracy fachowców, z kompletem badań i dokumentów.

Nasze wartości

01

Gra do jednej bramki

Nieważne, czy to dział sprzedaży, rekrutacji, marketingu czy kadr – wszyscy mamy ten sam cel. Współpracujemy ze sobą i wspieramy się nawzajem, aby go osiągnąć.

02

Elastyczność

Nie jesteśmy wielką korporacją, więc możemy pozwolić sobie na pewną elastyczność. Warunki umowy ustalamy dla każdego klienta indywidualnie, zapewniając przy tym najlepsze dopasowanie oferty do jego potrzeb.

03

Ludzkie podejście

Rekrutujemy ludzi dla ludzi. To nasze motto, które przekłada się na codzienną pracę. Podczas rekrutacji szczególną uwagę przykładamy do osobowości kandydatów i staramy się zawsze kierować ludzkim podejściem.

04

Profesjonalizm

Niezależnie od tego, czy prowadzimy rekrutację dla małej firmy czy dla wielkiej korporacji, czy rekrutujemy pracownika fizycznego czy też dyrektora działu – zawsze dajemy z siebie 100% i wykazujemy pełen profesjonalizm.

05

Równość

Trudno się zorientować, kto jest u nas szefem, kto managerem, a kto młodszym specjalistą. Opinia każdego jest tak samo ważna i wszystkich traktujemy równo. Z takim samym nastawieniem podchodzimy do naszych klientów i kandydatów.

06

Wychodzenie poza schemat

Nie boimy się nowych rozwiązań i do wielu kwestii podchodzimy inaczej niż nakazują utarte standardy branży. Staramy się nie zamykać w sztywnych ramach i wdrażamy nawet najbardziej szalone pomysły, jeśli tylko widzimy w nich potencjał.

Tak pracujemy na co dzień

Bądźmy w kontakcie

Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):