Praca stała

Szukasz pracy, którą pokochasz z wzajemnością? Chcemy Cię poznać! Ciekawe oferty od największych firm polskich i międzynarodowych, mocne wsparcie uśmiechniętych i przyjaznych rekruterów, szacunek dla Ciebie i Twojego czasu – tak wyglądają procesy, które prowadzimy dla naszych Klientów. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Co dla Ciebie mamy?

  • ciekawe oferty pracy na stanowiskach różnego szczebla
  • współpracę z firmami wielu branż na terenie całej Polski
  • terminową i przejrzystą informację zwrotną
  • dogodne terminy rozmów i spotkań z rekruterami
  • zero zbędnych formalności
  • pomoc w doszlifowaniu CV, która zwiększy Twoje szanse u pracodawcy
  • życzliwe wsparcie naszej rekruterskiej ekipy
  • i to wszystko całkowicie bezpłatne!

SPRAWDZASZ OFERTY I WYSYŁASZ CV

Mamy dla Ciebie ciekawe oferty w kilkunastu branżach, firmach średnich i dużych, na różnych stanowiskach. Przejrzyj je i aplikuj, wysyłając CV – oddzwonimy tak szybko, że będziesz zaskoczony, bo wiemy, że to dla Ciebie ważny krok. Nie znalazłeś nic dla siebie? Daj nam znać, zapiszemy Cię w naszej bazie i pozostaniemy w kontakcie!

PROWADZIMY WSTĘPNE ROZMOWY

Jeśli Twoje doświadczenie i nasza oferta odpowiadają sobie nawzajem, dzwonimy, by ustalić termin rozmowy telefonicznej. Zadamy w niej kilka pytań o Twoje doświadczenie i oczekiwania, dlatego zastanów się, ile chciałbyś zarabiać i kiedy możesz podjąć nową pracę. Opowiemy też szczegółowo o samym stanowisku i Kliencie, dla którego prowadzimy proces.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

Pierwsze wrażenie jest dobre? Zapraszamy Cię na rozmowę w naszej firmie lub u Klienta (to zależy od wcześniejszych ustaleń). Spotkanie to zwykle rozmowa dotycząca Twoich planów i doświadczeń, czasem połączona z wykonaniem kilku zadań. Zanim do niego dojdzie, przygotujemy Cię najlepiej jak to możliwe – też chcemy, byś dostał tę pracę :)

INFORMUJEMY O REZULTACIE

Naszą najważniejszą zasadą jest stały i dobry kontakt z naszymi Kandydatami – obiecujemy Ci informację zwrotną na każdym etapie rekrutacji. Jeśli decyzja naszego Klienta będzie pozytywna, przedstawimy Ci ofertę pracy. Niezależnie od przebiegu procesu czy możliwych opóźnień, będziemy z Tobą w kontakcie. Jeśli pojawią się pytania, daj nam znać, każdy moment jest dobry.

FINALIZUJEMY PROCES

To, jak wygląda etap końcowy, zależy ściśle od konkretnego procesu i Klienta, dla którego pracujemy. Naszym celem jest doprowadzić do sytuacji, w której zdobędziesz pracę na satysfakcjonujących Cię warunkach i nie będziesz miał wątpliwości, że dobrze wybrałeś. Niezależnie od rezultatów, pozostaniemy w kontakcie – prawdopodobnie znamy Cię już całkiem nieźle i będziemy za Ciebie trzymać kciuki!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Staramy się, by prowadzone przez nas procesy rekrutacji nie trwały dłużej niż miesiąc. Ten czas zależy jednak również od naszych Klientów – firm, dla których rekrutujemy. Dlatego może zdarzyć się, że czas oczekiwania na informację zwrotną może się przedłużyć. Jeśli jednak tak się stanie, na pewno skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o przesunięciach.

Zawsze chcemy dostarczyć naszym Kandydatom jak najbardziej kompletnych informacji. Dlatego na pewno będziemy z Tobą w kontakcie, niezależnie od wyniku procesu – poinformujemy Cię o wszystkim, co się w nim dzieje i ma z Tobą jakikolwiek związek.

Dlatego jeśli określisz swoje minimalne oczekiwania, w tym również benefity i poziom wynagrodzenia, to bardzo pomoże nam w procesie.

Jak długo trwa cały proces rekrutacji?

Czy dostanę informację zwrotną w każdym przypadku?

Tak,....

Jakie benefity i jakie wynagrodzenie otrzymam?

Odpowiedź na to pytanie zależy od danego procesu, a my nie zawsze możemy podać budżet, jaki Klient przeznacza na to stanowisko.