Praca tymczasowa

Z nami zbudujesz kompetentny i stabilny zespół oraz zoptymalizujesz koszty zatrudnienia. W pracy tymczasowej zatrudniamy pracowników na umowę o pracę i oddelegowujemy ich do pracy u Klienta. Elastyczność, terminowość i prestiż dostarczamy w pakiecie. Cena? Mamy jedną zasadę: nasze usługi kosztują tyle, by mogły być dobrej jakości. I ani grosza więcej.

Co dla Ciebie zrobimy?

  • szybko dostarczymy firmie gotowych do pracy fachowców
  • przedstawimy Ci czytelną i jasną wycenę z pełną symulacją kosztów
  • przejmiemy formalności: podpiszemy umowy, wyliczymy wynagrodzenie, zajmiemy się sprawami urlopów i zwolnień
  • weźmiemy na siebie odpowiedzialność przed instytucjami pracy
  • łatwo dopasujemy liczbę zatrudnionych do potrzeb przedsiębiorstwa
  • dostosujemy się do potrzeb Twojej firmy – elastyczność to nasza specjalność!
  • obniżymy koszty rekrutacji i funkcjonowania przedsiębiorstwa
+Dowiedz się więcej

Przygotujemy ofertę

Potrzebujemy na to 24h. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o termin i koszty. Powiedz nam, na czym Ci zależy, weźmiemy to pod uwagę!
Ile to będzie kosztowało? To  wypadkowa wielu czynników: poziomu stanowiska, liczby pracowników, planowanej długości współpracy. Nasza cena mówi: zrobimy to dobrze, ale nie przepłacisz za markę. Pamiętaj, że w ofercie pokażemy Ci koszty naszej pracy (marżę) i koszty, które ponosisz jako Pracodawca.

Pozyskamy pracowników

Natychmiast po podpisaniu umowy rozpoczniemy poszukiwania pracowników. Niektórych przedstawimy od razu, korzystając z naszej bazy, do innych dotrzemy wykorzystując wypracowane metody. Każdego prześlemy Ci do weryfikacji – to do Ciebie należy decyzja o zatrudnieniu.
Ile to potrwa? Czas oczekiwania zależy od tego, czy poszukujesz kogoś o unikalnych umiejętnościach, czy kompetencji łatwo dostępnych. Zadzwoń, powiedz, kogo potrzebujesz – odpowiemy Ci w pełni. 

Załatwimy formalności

Błyskawicznie dokonamy formalności i oddelegujemy  zatrudnionych do pracy w Twojej firmie. 
Zaopiekujemy się wszystkimi sprawami administracyjno-kadrowymi. Zgromadzimy wszystkie dane, zadbamy o badania lekarskie, podpiszemy umowy i przekażemy pracownikom wszystkie ważne informacje.
Jeśli pracownik zachoruje, staniemy na głowie, by zastąpić go jak najszybciej – skorzystamy z obecnej bazy, obdzwonimy dodatkowych kandydatów, byłych pracowników, roześlemy informacje pocztą elektroniczną i pantoflową. 

Zajmiemy się zmianami

Potrzebujesz zwiększyć lub zmniejszyć zatrudnienie? Po prostu mówisz nam o tym, a my dbamy o resztę.
Pamiętaj, że praca tymczasowa jest regulowana Ustawą, a pracownikom przysługują okresy wypowiedzenia; w przypadku umów zawieranych na 14 dni obowiązuje 3-dniowy okres wypowiedzenia, w przypadku umów powyżej 14 dni – 7 dni wypowiedzenia.

Rozliczenie i faktura

Przyj­mu­jemy dwa sys­temy roz­li­czeń – PLN netto/h lub PLN netto/m-c. Na koniec miesiąca wysyłamy do Twojej akceptacji przejrzyste zestawienie wszystkich kosztów. Wystawiamy jedną fakturę i zdejmujemy Ci kłopot z głowy. 

Szukasz pracownika? Skontaktuj się z nami
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma prawa do urlopu proporcjonalnego. Pracownik ma prawo do wynagrodzenia za przysługujący urlop lub ekwiwalentu za niewykorzystany urlop.

Wypracowaliśmy efektywny system komunikacji, jesteśmy zawsze pod telefonem i słyniemy z dostępności i przyjaznego nastawienia do pracowników.

Kiedy mogę przejąć pracowników?

Po sześciu miesiącach,
ale podobnie jak w innych sytuacjach, możemy rozmawiać.

Czy pracownicy mają prawo do urlopu?

Pracownik ma prawo do 2 dni urlopu za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji jednego lub więcej pracodawcy użytkownika.

Jak obsłużycie firmę z innego miasta?

Zdalna współpraca jest możliwa – szczegóły ustalimy na życzenie. Możemy oddelegować przedstawiciela do spotkań z pracownikami.