Rekrutacja

Rekrutując z nami, masz do dyspozycji zespół ekspertów specjalizujących się w konkretnych branżach i stanowiskach. Nasi rekruterzy stale rozwijają swój warsztat i umiejętności, a ich największym kapitałem jest rozbudowana sieć kontaktów, wypracowana latami doświadczenia. W Jobs Plus zyskujesz do nich dostęp!

Dlaczego warto?

  • uważnie przeanalizujemy potrzeby Twojej organizacji, by w pełni dostosować proces
  • przedstawimy Ci przejrzystą i rozsądną ofertę
  • zaprezentujemy plan działań i będziemy trzymać rękę na pulsie
  • staniemy na głowie, by znaleźć najlepszych Kandydatów
  • oszczędzimy Twój czas i będziemy pracować aż osiągniemy pożądany efekt
  • skutecznie zadbamy o wizerunek Twojej organizacji jako pracodawcy
  • udzielimy gwarancji na prowadzony proces
  • będziemy z Tobą w dyskretnym i stałym kontakcie
  • zadbamy o Twoich kandydatów i wizerunek Twojej firmy tak, jak dbamy o własny!

Przygotujemy przemyślaną ofertę

Zajmie nam to maksymalnie 24h. Zadamy kilka pytań, by znaleźć najlepszego dla Ciebie kandydata. Śmiało, powiedz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze!
Ile kosztuje rekrutacja? Wyceniamy nasze projekty tak, by rzetelnie przeprowadzić proces, a Tobie zapewnić odpowiednich pracowników. Nie płacisz za fajerwerki ani za logo  - płacisz tylko za naszą pracę, którą wykonamy sprawniej i szybciej niż gdybyś musiał działać sam. Jednym słowem, ceny są rozsądne.

Rekrutujemy

Natychmiast po podpisaniu umowy zaczynamy szukać kandydatów dla Twojej organizacji. Trafiłeś w dobre ręce – nasi rekruterzy dosłownie wyjdą z siebie, by czas rekrutacji skrócić do minimum. Wykorzystujemy różnorodne metody dostosowane do procesu: ogłoszenia, akcje w terenie, sieci społecznościowe, portale branżowe, direct search, a w uzasadnionych przypadkach headhunting. W wielu agencjach standardem jest przeszukanie bazy i przesłanie „cefałek”, my wychodzimy daleko poza ten standard.

Raportujemy

W dogodnym dla Ciebie rytmie raportujemy efekty naszej pracy – wiesz, że trzymamy rękę na pulsie i możemy modyfikować działania zależnie od rezultatów. Wszystkie te działania prowadzimy całkowicie bezpłatnie.

Dla Twojej organizacji wybieramy najlepszych

Uważnie analizujemy wszystkie aplikacje, prowadzimy wstępne rozmowy i weryfikujemy Kandydatów zgodnie z ustaleniami. Sprawdzamy referencje i rekomendujemy najlepszych, a po Twojej akceptacji umawiamy ich na rozmowy w Twojej organizacji. To do Was należy decyzja o zatrudnieniu!

Zamykamy proces

Proces uważamy za zamknięty dopiero gdy powiesz nam, że jest dobrze i chcesz zatrudnić wybraną osobę, a ona przyjmie ofertę pracy i podpiszecie odpowiednią umowę. Pracujemy w systemie success fee – dopiero wtedy wystawimy fakturę za nasze usługi. 

Szukasz pracownika? Skontaktuj się z nami
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasz proces rekrutacji to obietnica, że Ty i nasz kandydat pasujecie do siebie. Jeśli jednak rozstaniecie się w okresie gwarancyjnym, zobowiązujemy się przeprowadzić proces ponownie, w ramach wynagrodzenia.

Ale naszą zaletą jest elastyczność i możemy rozmawiać na ten temat.

...zarekomendować takie rozwiązanie (lub przyjąć konkretne zlecenie). Projekt zrealizujemy dyskretnie, dbając o komfort Kandydata i wizerunek Twojej firmy.

Czy udzielacie gwarancji?

Tak, jeśli wyrazisz takie życzenie na początku współpracy.

Ile mam czasu na płatności?

Standardowo fakturę za rekrutację wystawiamy z 14-dniowym terminem płatności.

Czy prowadzicie headhunting?

Tak. Jeśli proces jest wymagający, dotyczy wysokich stanowisk, a osób o odpowiednich kompetencjach jest niewiele, możemy...