Praca za granicą

Najnowsze oferty pracy

Agencja pośrednictwa pracy za granicą

W przypadku pracy za granicą to my jesteśmy Twoim pracodawcą (zatrudniamy na umowę o pracę) i oddelegowujemy Cię do pracy u naszego klienta we Francji, Belgii lub Niemczech. 
Mamy dla Ciebie oferty pracy w budownictwie, hotelach i restauracjach. Dbamy o wszelkie formalności związane z zatrudnieniem, wypłacamy wynagrodzenie, pomagamy z zakwaterowaniem na miejscu. Możesz na nas liczyć!

Otrzymujesz od nas:

  • legalne zatrudnienie i umowę o pracę
  • płatny urlop
  • pomoc w orga­ni­za­cji wyjazdu
  • wynagrodzenie w wybranej walucie punktualnie na Twoim koncie
  • stałą zdalną opiekę pod­czas projektu
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu pracy
  • wszystko za free – nigdy nie pobieramy prowizji od pracowników!

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji?

01

Aplikacja na wybraną ofertę

W pierwszy kroku to Ty wybierasz ofertę pracy, która spełnia Twoje oczekiwania i aplikujesz wysyłając do nas CV. Możesz skorzystać z zakładki z ofertami pracy i zaaplikować bezpośrednio pod ofertą, lub przesłać CV do naszej bazy.

02

Rozmowa telefoniczna lub spotkanie

Umawiamy się na rozmowę telefoniczną (czasem dwie), w której zapytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania oraz sprawdzimy znajomość języka. Ważne, abyś posiadał przynajmniej podstawy! Wyjazd bez znajomości języka obcego jest możliwy przy niektórych rekrutacjach, ale może utrudnić Ci pracę.

03

Rekomendacja przyszłemu pracodawcy

Jeśli po poprzednim etapie nadal jesteś zainteresowany ofertą, tłumaczymy Twoje CV na język obcy (tak, zrobimy to za Ciebie!) i wysyłamy je do pracodawcy. Oczekiwanie na informację zwrotną i decyzję potrwa maksymalnie kilkanaście dni.

04

Finalizacja procesu i formalności

Po pozytywnej weryfikacji czas na formalności. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami w Polsce i za granicą, wyślemy Cię na badania i przygotujemy do wyjazdu. Jako agencja pracy za granicą czujemy się zobowiązani, aby dopełnić za Ciebie wszelkich formalności.

05

Wyjazd i zakwaterowanie

Jako biuro pośrednictwa pracy za granicą odpowiadamy za zorganizowanie Twojego wyjazdu. Pomagamy naszym pracownikom w znalezieniu transportu oraz gwarantujemy zakwaterowanie w dobrych warunkach, zazwyczaj jak najbliżej miejsca pracy (często samodzielny pokój).

Najczęściej zadawane pytania:

Od złożenia aplikacji do momentu wyjazdu upływają zazwyczaj 2-3 tygodnie. Tyle czasu potrzebujemy na zatwierdzenie Twojej kandydatury z pracodawcą, dopełnienie wszystkich formalności, znalezienie mieszkania i zorganizowanie Twojego wyjazdu. Ten czas może się czasem nieznacznie wydłużyć (lub skrócić).

Potrzebne będą: dowód osobisty lub paszport, dokument potwierdzający status osoby bezrobotnej lub świadectwo pracy z poprzedniego miejsca zatrudnienia oraz numer konta, na który przelejemy wynagrodzenie. Poprosimy Cię również o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o możliwości pracy na danym stanowisku.

Tak. Jednym z podpisywanych przez Ciebie dokumentów jest upoważnienie do wydania europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego (EKUZ). Dzięki niej będziesz mieć zapewnioną opiekę zdrowotną w kraju, w którym będziesz pracować.

Tak, podobnie jak przypadku pracy w Polsce, możesz zgłosić do ubezpieczenie osoby z Twojej najbliższej rodziny. Stosowny formularz wyślemy do Ciebie wraz z innymi dokumentami.

Zobacz, co o współpracy mówią nasi kandydaci