Praca za granicą

Zarabiaj w euro, poznawaj nowych ludzi, zdobywaj doświadczenia i nie martw się o nic! Od 2005 roku współpracujemy z firmami z Francji, Belgii, Niemiec i Szwecji – mamy dla Ciebie oferty pracy w budownictwie, hotelach i restauracjach, u naszych sprawdzonych, wieloletnich Partnerów. Zadbamy o wszystko – Ty musisz się tylko spakować. Pamiętaj, agencja pośrednictwa pracy za granicą to legalne zatrudnienie i pewny zarobek!

Otrzymujesz od nas:

  • legalne zatrudnienie i umowę o pracę
  • pomoc w orga­ni­za­cji wyjazdu
  • wynagrodzenie w wybranej walucie punktualnie na Twoim koncie
  • stałą zdalną opiekę pod­czas projektu
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • wszelką pomoc, jaka będzie Ci potrzebna
  • wszystko za free – nigdy nie pobieramy prowizji od Pracowników!

APLIKUJESZ NA WYBRANĄ OFERTĘ

Znajdujesz ofertę i wysyłasz CV, a my oddzwaniamy tak szybko, że będziesz zaskoczony. Jeśli nie znalazłeś propozycji dla siebie – daj nam znać, zapiszemy Cię w bazie (i będziemy o Tobie pamiętać) lub zaproponujemy inne dostępne oferty.

UMAWIAMY SIĘ NA ROZMOWĘ LUB SPOTKANIE

Umawiamy się na rozmowę telefoniczną (czasem dwie), w której dopytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania oraz sprawdzimy znajomość języka. Ważne, byś posiadał przynajmniej podstawy! Wyjazd bez znajomości języka obcego jest raczej trudny i bardzo ograniczy możliwości współpracy, ale nie jest wykluczony.

REKOMENDUJEMY CIĘ PRACODAWCY

Jeśli po poprzednim etapie nadal jesteś zainteresowany i wszystko gra, tłumaczymy Twoje CV (tak, zrobimy to za Ciebie!) i wysyłamy do pracodawcy. Oczekiwanie na informację zwrotną i decyzję potrwa maksymalnie kilkanaście dni.

FORMALNOŚCI

Po pozytywnej weryfikacji czas na formalności. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami w Polsce i za granicą, wyślemy Cię na badania – po prostu, zadbamy o Ciebie. Oferujemy tylko legalną pracę – polską umowę na podstawie Ustawy o pracy tymczasowej i wszystkie składki odprowadzane w Polsce od średniej krajowej. Jako agencja pracy za granicą czujemy się zobowiązani, aby dopełnić za Ciebie wszelkich formalności!

WYJAZD I ZAKWATEROWANIE

Biuro pośrednictwa pracy za granicą zorganizuje Twój wyjazd. Pomagamy naszym pracownikom w transporcie i szukaniu mieszkania. Gwarantujemy Ci zakwaterowanie w dobrych warunkach, zazwyczaj jak najbliżej miejsca pracy (często indywidualny pokój), opłacone przez nas.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tyle czasu potrzebujemy na zatwierdzenie Twojej kandydatury z Twoim pracodawcą, dopełnienie wszystkich formalności, znalezienie mieszkania i zorganizowanie Twojego wyjazdu. Ten czas może się nieznacznie wydłużyć (czasem skrócić), ale wszystkim stronom zależy, by wszystko przebiegło jak najsprawniej.

Potrzebne są: dowód osobisty lub paszport, dokument potwierdzający status osoby bezrobotnej lub świadectwo pracy z poprzedniego miejsca zatrudnienia oraz numeru konta. Poprosimy Cię również o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o możliwości pracy na danym stanowisku.

Dzięki niej będziesz mieć zapewnioną opiekę zdrowotną w kraju, w którym będziesz pracować.

Stosowny formularz wyślemy do Ciebie wraz z innymi dokumentami.

Jak długo trwa cały proces rekrutacji?

Od złożenia aplikacji do momentu wyjazdu upływają zazwyczaj 2-3 tygodnie.

Jakie dokumenty są potrzebne do wyjazdu?

Przedstawimy Ci wszystkie konieczne do podpisania dokumenty.

Czy będę ubezpieczony?

Jednym z podpisywanych przez Ciebie dokumentów jest upoważnienie do wydania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Czy mogę ubezpieczyć swoją rodzinę?

Naturalnie, podobnie jak przypadku pracy w Polsce, możesz zgłosić do ubezpieczenie osoby z Twojej najbliższej rodziny.