Rekrutacja

W tej usłudze zlecasz nam znalezienie odpowiedniego pracownika, którego sam chcesz zatrudnić. My szukamy kandydatów, przeprowadzamy z nimi rozmowy, weryfikujemy ich umiejętności i kompetencje. Na koniec przekazujemy Ci określoną liczbę osób, z których Ty wybierasz przyszłego pracownika. Pracujemy w oparciu o success fee, czyli rozliczamy się dopiero po zatrudnieniu pracownika.

Dlaczego warto?

  • uważnie przeanalizujemy twoje potrzeby rekrutacyjne
  • przedstawimy ci przejrzystą i rozsądną ofertę wraz z planem działań
  • udzielamy gwarancji na prowadzony proces (w razie nietrafionej rekrutacji przeprowadzimy proces jeszcze raz na nasz koszt)
  • płacisz dopiero po zatrudnieniu pracownika
Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

01

Przygotujemy ofertę cenową

Zajmie nam to maksymalnie 24h. Zadamy kilka pytań dotyczących stanowiska i warunków zatrudnienia, które pomogą nam ustalić profil najlepszego dla Ciebie kandydata. Ile kosztuje rekrutacja? Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w taki sposób, aby móc rzetelnie przeprowadzić proces, a Tobie zapewnić odpowiednich pracowników.

02

Rekrutujemy

Natychmiast po podpisaniu umowy zaczynamy szukać kandydatów. Wykorzystujemy narzędzia dostosowane do stanowiska: ogłoszenia na portalach płatnych i bezpłatnych, akcje w terenie, portale społecznościowe, portale branżowe, direct search, a w uzasadnionych przypadkach headhunting. W wielu agencjach standardem jest przeszukanie bazy i przesłanie CV, my wychodzimy daleko poza ten standard.

03

Raportujemy

W ustalonym czasie raportujemy efekty naszej pracy – masz pewność, że trzymamy rękę na pulsie i w zależności od wyników optymalizujemy działania.

04

Selekcjonujemy kandydatów

Uważnie analizujemy wszystkie aplikacje, prowadzimy wstępne rozmowy i weryfikujemy kandydatów zgodnie z ustaleniami. Sprawdzamy referencje i rekomendujemy najlepszych, a po Twojej akceptacji umawiamy ich na rozmowy kwalifikacyjne w Twojej firmie. Ostateczna decyzja o zatrudnieniu należy do Ciebie.

05

Zamykamy proces w momencie zatrudnienia

Proces uważamy za zamknięty w momencie podpisania umowy z kandydatem. Chcemy mieć pewność, że obie strony są zadowolone. Pracujemy w systemie success fee – fakturę za nasze usługi wystawiamy dopiero po udanej rekrutacji.

Rekrutacja

Rola Agencji

oddelegowanie pracowników zatrudnionych przez agencię Twojej pracy

Podstawa
zatrudnienia

ustawa o zatrudnieniu pracowników tymczasowych

Typ umowy
pracownika

umowa o pracę

Typ pracy

praca sezonowa

Typ rozliczenia

comiesięczna wypłata

Rola Agencji

Podstawa
zatrudnienia

Typ umowy
pracownika

Typ pracy

Typ rozliczenia

oddelegowanie pracowników zatrudnionych przez agencię Twojej pracy

ustawa o zatrudnieniu pracowników tymczasowych

umowa o pracę

praca sezonowa

comiesięczna wypłata

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, jeśli wyrazisz takie życzenie na początku współpracy. W ramach gwarancji w przypadku, gdy kandydat zrezygnuje z pracy lub Ty uznasz, że nie jest to odpowiednia osoba, przeprowadzamy proces ponownie, na nasz koszt.

Standardowo fakturę za rekrutację wystawiamy z 14-dniowym terminem płatności.

Tak. Jeśli proces jest wymagający, dotyczy wysokich stanowisk, a osób o odpowiednich kompetencjach jest niewiele, możemy zarekomendować takie rozwiązanie (lub przyjąć konkretne zlecenia). Projekt zrealizujemy dyskretnie, dbając o komfort kandydata i wizerunek Twojej firmy.

Powiedz nam, kogo szukasz
Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):

Szukasz pracowników?

Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie usługę rekrutacji lub pracy tymczasowej.