Leasing pracowniczy

Tniemy koszty i zwiększamy elastyczność: w leasingu podpisujemy z pracownikami umowy cywilnoprawne i odsyłamy ich do pracy w Twojej firmie, na dowolny okres czasu. Nasze rozwiązanie to maksymalne ułatwienia i oszczędności. Oczywiście, dbamy o wszystkie kwestie formalne. Szybko, sprawnie, profesjonalnie, z szacunkiem dla naszych partnerów.

Dlaczego warto?

  • pomożemy zapełnić wolne wakaty w Twojej firmie
  • przedstawimy czytelną i jasną wycenę z pełną symulacją kosztów
  • profesjonalnie zajmiemy się sprawami kadrowo-administracyjnymi
  • pomożemy Ci maksymalnie obniżyć koszty pracy
  • oszczędzimy Twój czas i zwiększymy Twoją elastyczność
  • nasz rekruter będzie stale rozbudowywał bazę potencjalnych pracowników
  • wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie

Przygotujemy ofertę

W ciągu 24h otrzymujesz ofertę i konkretne informacje dotyczące kosztów i terminów.  Cena zależy od stanowiska, liczby pracowników, których dla Ciebie zatrudnimy, planowanej długości współpracy. Co możemy obiecać? Już na wejściu: konkurencyjne stawki, a w ich ramach dużą elastyczność. Leasing pracowniczy ma zmniejszyć koszty, a my zrobimy wszystko, by tak się stało.

Pozyskamy pracowników

Zaraz po podpisaniu umowy zaczynamy szukać pracowników. W wielu przypadkach przedstawiamy kandydatów od razu, bo mamy ich w swojej bazie.
Ile to potrwa? Wszystko zależy od tego, czy poszukujesz kogoś o unikalnych umiejętnościach, jakie proponujesz warunki zatrudnienia, itd. Najłatwiej będzie nam odpowiedzieć, jeśli zadzwonisz i przedstawisz nam temat.

Dbamy o formalności

Zadbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe, na życzenie przeprowadzimy badania lekarskie (w leasingu nieobowiązkowe!); możemy też zająć się innymi kwestiami.
Jeśli pracownik zachoruje, zastąpimy go jak najszybciej:
skorzystamy z aktualnej bazy, obdzwonimy dodatkowych kandydatów, byłych pracowników, roześlemy informacje pocztą elektroniczną i pantoflową. Potrwa to do kilku dni.

Zajmiemy się zmianami w zatrudnieniu

Chcesz zwiększyć lub zmniejszyć zatrudnienie? Wystarczy telefon, a my zajmujemy się resztą. W leasingu pracowniczym podpisujemy umowy zlecenia, co pozwala maksymalnie skrócić okres rozstania lub ułatwia pozyskiwanie nowych pracowników.

Prześlemy jasne rozliczenie

Przyj­mu­jemy dwa sys­temy roz­li­czeń – PLN netto/h lub PLN netto/m-c. Na koniec miesiąca wysyłamy do Twojej akceptacji przejrzyste zestawienie wszystkich kosztów. Wystawiamy jedną fakturę, zdejmujemy Ci kłopot z głowy. 

Szukasz pracownika? Skontaktuj się z nami
FAQ

najczęściej zadawane pytania

Czy pracownicy mają prawo do urlopu?

Nie, ponieważ zatrudniamy ich na podstawie umowy zlecenia. Jednak jeśli uznasz, że powinni mieć takie prawo, zawrzemy w umowie odpowiednią klauzulę.

Czy współpraca zdalna jest możliwa?

Jak najbardziej, szczegóły ustalimy na życzenie. Możemy np. oddelegować przedstawiciela naszej firmy do spotkań z pracownikami. Wypracowaliśmy efektywny system komunikacji z pracownikami, jesteśmy zawsze pod telefonem i mailem, słyniemy z dostępności i przyjaznego nastawienia.

Jak wygląda rozliczenie z agencją?

Przyjmujemy dwa systemy rozliczeń – stawka PLN netto/h lub PLN netto/m-c. Fakturę wystawiamy raz w miesiącu, z 7-dniowym terminem płatności. Krótki okres wynika z naszych zobowiązań wobec Pracowników, którzy czekają na swoje wynagrodzenie.