Kariera

Jak to jest być częścią Jobs Plus?

Jobs Plus to 25 wyjątkowych osób, posiadających różne zainteresowania i talenty, które wspólnie tworzą zgrany zespół. Poznasz nas po poczuciu humoru, kreatywnych pomysłach i gotowości do podejmowania wyzwań. 

Będzie nam miło powitać Cię na pokładzie!

Tu cenimy proaktywność i mówimy „nie” korporacyjnej atmosferze. Mamy elastyczne godziny pracy, dodatkowe dni urlopowe i kulturę organizacji, z której wszyscy jesteśmy dumni. Wszystko po to, abyś był szczęśliwy w pracy. Bo wierzymy, że każdy powinien być – tak jak my. 

Na co dzień zajmujemy się rekrutacją najlepszych kandydatów dla naszych klientów, jednak ten proces jest dla nas wyjątkowy. Do naszego zespołu poszukujemy zdeterminowanej i samodzielnej osoby, która wesprze Dział Współpracy z Zagranicą na tym stanowisku.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za pozyskiwanie klientów na rynkach francuskim i belgijskim oraz utrzymywanie relacji biznesowych. 

 

Dlaczego warto u nas pracować?

01

Praca zdalna

Rób swoje – z biura, z domu lub z plaży. 2 dni w miesiącu możesz pracować z dowolnego miejsca.

02

Opieka medyczna

W trosce o Twoje zdrowie oferujemy Ci pakiet prywatnej opieki medycznej Enel-Med.

03

Karta Multisport

A po pracy możesz wybrać się na siłownię – dofinansujemy Twoją kartę Multisport.

04

Elastyczny czas pracy

Nie uznajemy „kultury nadgodzin”, zapewniamy natomiast elastyczny czas pracy. To od Ciebie zależy, czy pojawisz się w biurze o 7:30 czy o 9:00.

05

Dodatkowy urlop

Po dwóch latach w Jobs Plus każdy kolejny przepracowany rok nagradzamy dodatkowym dniem wolnym. Łącznie możesz uzbierać 30 dni płatnego urlopu!

06

Spotkania integracyjne

Nigdy nie pracujemy w święta, za to tuż przed spotykamy się na wspólnej kolacji.  Dodatkowo raz do roku, w ramach integracji, wspólnie odwiedzamy piękne zakątki Polski.

07

Brak open space'a

Nie mamy open space’a – mamy za to kameralne biura w świetnej lokalizacji w Krakowie i Warszawie, w których każdy czuje się jak u siebie.

08

Zgrany zespół

Nie znajdziesz u nas korporacyjnej atmosfery, ale zgrany zespół, który ma wspólny cel i zwyczajnie lubi ze sobą pracować.

09

Niska rotacja

Z żalem żegnamy każdego członka zespołu – na szczęście zdarza się to rzadko. Rotacja pracowników jest niska i mamy na pokładzie osoby z wieloletnim stażem.

Aktualnie do zespołu szukamy:

Specjalista ds. sprzedaży (z j.niemieckim)

Kraków
element_our_value_02

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

Aplikujesz na wybrane staniowisko
Zaaplikuj na jedną z naszych ofert. Po zapoznaniu się z Twoim CV skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o kolejnych krokach procesu rekrutacji.
Prowadzimy krótką rozmowę telefoniczną
Podczas rozmowy telefonicznej porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i motywacjach. Jeśli Ty polubisz nas, a my Ciebie, to w kolejnym kroku spotkamy się już w naszym biurze.
Zapraszamy Cię na rozmowę do naszego biura
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziesz miał okazję poznać jednego z naszych rekruterów i przedstawiciela działu, do którego zaplikowałeś. Rozmowa trwa zwykle około 1 godziny. Możemy też prosić Cię o wykonanie próbnego zadania.
Podejmujemy decyzję i dajemy Ci znać
Po rozmowie podejmiemy decyzję i niezależnie od tego, jaka ona będzie, damy Ci jasną odpowiedź. Jeśli zdecydujesz, że chcesz do nas dołączyć, poinformujemy Cię o wszystkich formalnościach.

Chcesz do nas dołączyć?

Zawsze szukamy wyjątkowych talentów, które wzbogacą nasz zespół. Jeśli czujesz, że do nas pasujesz, koniecznie się z nami skontaktuj. Na pewno odpiszemy!

Skontaktuj się z nami

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):