Praca stała

Najnowsze oferty pracy

W przypadku pracy stałej jesteśmy pośrednikiem w procesie rekrutacji pomiędzy Tobą (kandydatem), a naszym klientem, czyli Twoim przyszłym pracodawcą. Pomagamy Ci przejść przez całą rekrutację oraz dbamy o wszelkie formalności, umawianie spotkań i sprawny przepływ informacji na każdym etapie.

Jak wygląda proces rekrutacji?

01

Aplikacja na wybraną ofertę

Mamy dla Ciebie oferty w kilkunastu branżach, w średnich i dużych firmach, na różnych stanowiskach. Przejrzyj je i wyślij CV, aplikując bezpośrednio pod ofertą. Nie znalazłeś nic dla siebie? Zostaw CV w naszej bazie kandydatów, aby nasi rekruterzy mogli skontaktować się z Tobą w przyszłości.

02

Kontakt z wybranymi kandydatami

Jeśli Twoje doświadczenie i nasza oferta odpowiadają sobie nawzajem, umawiamy się na rozmowę telefoniczną. Zadamy w niej kilka pytań o Twoje doświadczenie i oczekiwania, dlatego zastanów się, ile chciałbyś zarabiać i kiedy możesz podjąć nową pracę. Opowiemy też szczegółowo o samym stanowisku i kliencie, dla którego prowadzimy proces.

03

Rozmowa kwalifikacyjna w naszej agencji

W kolejnym kroku zaprosimy Cię na rozmowę w naszej firmie. Spotkanie to zwykle rozmowa dotycząca Twoich planów i doświadczeń, czasem połączona z wykonaniem kilku zadań. Zanim do niego dojdzie, przygotujemy Cię najlepiej jak to możliwe – nam również zależy, abyś dostał tę pracę.

04

Spotkanie u przyszłego pracodawcy

Jeśli pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w naszej agencji przebiegnie pozytywnie, umawiamy Cię na spotkanie z przyszłym pracodawcą. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji i pomożemy Ci przygotować się do spotkania. Ostateczna decyzja o zatrudnieniu należy jednak zawsze do pracodawcy.

05

Finalizacja procesu

Jeśli warunki umowy będą Ci odpowiadać, a klient wyrazi chęć zatrudnienia – proces kończy się podpisaniem umowy pomiędzy Tobą a Twoim przyszłym pracodawcą. Niezależnie od rezultatów, pozostaniemy w kontakcie – prawdopodobnie na tym etapie znamy się już całkiem nieźle i będziemy trzymać za Ciebie kciuki!

Najczęściej zadawane pytania:

Staramy się, by prowadzone przez nas procesy rekrutacji nie trwały dłużej niż miesiąc. Ten czas zależy jednak również od naszych klientów – firm, dla których rekrutujemy. Dlatego może zdarzyć się, że czas oczekiwania na informację zwrotną może się przedłużyć. Jeśli jednak tak się stanie, na pewno skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o przesunięciach.

Tak. Zawsze chcemy dostarczyć naszym kandydatom jak najbardziej kompletnych informacji. Dlatego na pewno będziemy z Tobą w kontakcie, niezależnie od wyniku procesu – poinformujemy Cię o wszystkim, co ma z Tobą jakikolwiek związek.

Odpowiedź na to pytanie zależy od danego procesu, a my nie zawsze możemy podać budżet, jaki klient przeznacza na to stanowisko.

Zobacz, co o współpracy mówią nasi kandydaci