Usługi dla pracodawców

W czym możemy Ci pomóc?

Szukasz pracowników, chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty zatrudnienia i administracji? Oferujemy usługi rekrutacji, pracy tymczasowej i leasingu pracowniczego. Pomożemy Ci znaleźć pracowników, sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces i odciążymy Twoją firmę w sprawach administracyjno-kadrowych.

Dlaczego my?

Staramy się możliwie uprościć formalności i maksymalnie skrócić czas od zapytania do zatrudnienia pracownika. Rekrutujemy pracowników do firm od blisko 15 lat. Doskonale znamy rynek, posiadamy niezbędne narzędzia i wypracowane metody, dzięki którym szybko docieramy do odpowiednich kandydatów.

Gdzie działamy?

Działamy na terenie całej Polski. Nieważne, czy Twoja firma jest na Pomorzu czy w Małopolsce. Mamy siedzibę w Krakowie i Warszawie, jednak jeśli jest taka potrzeba, możemy spotkać się w każdym miejscu.

Do jakich branż rekrutujemy?

Naszą najmocniejszą stroną są rekrutacje do branż: automotive, produkcyjnej, sprzedażowej, HoReCa. Z powodzeniem rekrutujemy też księgowych, inżynierów, magazynierów, pracowików budowlanych, grafików, mechaników czy specjalistów ds. marketingu. Nie boimy się wyzwań. Napisz do nas, aby porozmawiać o Twojej branży

Nasze usługi:

Praca tymczasowa

Po złożeniu zapytania i podpisaniu umowy zajmujemy się rekrutacją i dostarczamy gotowych do pracy pracowników, z podpisaną umową i kompletem aktualnych badań.

Jest idealnym rozwiązaniem, gdy:

  • potrzebujesz zastępstwa w okresach urlopowych
  • chcesz sprawdzić pracownika przed zatrudnieniem go na stałe
  • działasz w branży sezonowej i chcesz uzupełnić braki kadrowe w okresie wzmożonej produkcji (np. firmy produkcyjne, kurierskie, HoReCa)

Leasing pracowniczy

Podobnie jak w przypadku pracy tymczasowej zajmujemy się całym procesem rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Różnicą jest charakter pracy i rodzaj umowy, jaki podpisujemy z kandydatami – w tym przypadku jest to umowa zlecenia.

Ta forma współpracy sprawdzi się, gdy:

  • potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy w okresie wzmożonej sprzedaży czy produkcji
  • chcesz zatrudnić osoby do wykonania konkretnego, krótkiego zlecenia (np. inwentaryzacja, budowa)
  • chcesz mieć możliwość, by elastycznie i szybko zmniejszać lub zwiększać zatrudnienie w swojej firmie

Rekrutacja stała

Decydując się na usługę rekrutacji, powierzasz nam cały proces, aż do momentu zatrudnienia pracowników. My znajdujemy kandydatów, przeprowadzamy z nimi rozmowy, weryfikujemy ich umiejętności i kompetencje. Pracujemy w oparciu o success fee, czyli rozliczamy się dopiero po zatrudnieniu pracownika.

Rekrutacja będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, jeśli:

  • w Twojej firmie nie ma działu HR i chcesz skorzystać z pomocy agencji
  • tworzysz nowe stanowisko pracy i nie masz doświadczenia w prowadzeniu takiego procesu rekrutacyjnego
  • nie masz odpowiednich narzędzi, aby dotrzeć do kandydatów zależy Ci na czasie i chcesz szybko znaleźć nowego pracownika
  • zależy Ci na czasie i chcesz szybko znaleźć nowego pracownika
Powiedz nam, kogo szukasz
Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):

Szukasz pracowników?

Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie usługę rekrutacji lub pracy tymczasowej.