Praca tymczasowa i na zlecenie

Najnowsze oferty pracy

W pracy tymczasowej to my jesteśmy Twoim pracodawcą i oddelegowujemy Cię do pracy u naszych klientów. To oznacza jedno: bierzemy odpowiedzialność za to, byś pracował legalnie i bezpiecznie i załatwiamy w Twoim imieniu wszelkie formalności związane z zatrudnieniem.

Co zapewniamy?

  • oferty pracy w sprawdzonych firmach, u naszych wieloletnich partnerów
  • terminowo wypłacane wynagrodzenia
  • szybki i łatwy kontakt z naszym zespołem, zawsze do Twojej dyspozycji
  • uczciwe i przejrzyste rozliczenia Twojej pracy
  • pełną informację na temat zasad i warunków współpracy
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych
  • wszystko za free – nigdy nie pobieramy prowizji od pracowników

Jak wygląda proces rekrutacji?

01

Aplikacja na wybraną ofertę

Aby cały proces rekrutacji się rozpoczął musisz znaleźć dla siebie najlepszą ofertę i wysłać do nas CV. Możesz skorzystać z zakładki z ofertami pracy  i zaaplikować bezpośrednio pod ofertą.

02

Rozmowa telefoniczna lub spotkanie

Po wstępnej analizie CV czas na rozmowę telefoniczną. Skontaktujemy się z Tobą i zapytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania. Powiemy też więcej o naszej ofercie i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Otrzymasz także szczegółowe informacje o naszym kliencie i zadaniach, które na Ciebie czekają.

03

Rekomendacja przyszłemu pracodawcy

Jeśli po poprzednim etapie nadal jesteś zainteresowany i wszystko gra, przesyłamy Twoją kandydaturę do naszego klienta, bo to on decyduje o ostatecznym zatrudnieniu. Oczekiwanie na informację zwrotną i decyzję potrwa maksymalnie kilkanaście dni – będziemy na bieżąco informować Cię o sytuacji.

04

Finalizacja procesu i formalności

Po pozytywnej weryfikacji czas na formalności. Podpisujemy z Tobą umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od ustaleń z klientem) i przekazujemy wszystkie informacje dotyczące pracy, którą zaczniesz w ciągu kilku dni. Pamiętaj, że to my dbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe: urlopy, zwolnienia, ubezpieczenia. Zawsze chętnie udzielimy Ci informacji dotyczących Twojego zatrudnienia, umowy i innych spraw pracowniczych.

05

Badania lekarskie

W przypadku umowy o pracę przed przystąpieniem do pracy wyślemy Cię na badania lekarskie, których koszt pokrywa pracodawca. To już ostatni krok, abyś mógł rozpocząć pracę!

06

Praca i wynagrodzenie

Pracując dla nas i naszych klientów, otrzymasz regularne i terminowe wynagrodzenie. Twoim obowiązkiem będzie tylko wypełnić kartę czasu pracy. W zależności od podpisanej umowy (zlecenia lub o pracę tymczasową), zadbamy również o kwestie ubezpieczeń i wszelkich pozostałych świadczeń, jak urlopy czy opieka zdrowotna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości, natychmiast skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, zarówno przy umowie o pracę tymczasową jak i umowie zlecenia, odprowadzamy za naszych pracowników obowiązkowe składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe oraz zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne i opłacimy je zgodnie z Twoim życzeniem. W przypadku umowy o pracę tymczasową ubezpieczenie chorobowe jest obowiązkowe i także zostanie przez nas opłacone.

W przypadku umowy o pracę tymczasową – do 10. dnia miesiąca. W przypadku umowy zlecenia, nie ma regulacji, określających termin wypłaty. Staramy się wypłacić wynagrodzenie najpóźniej do 15. dnia miesiąca, jednak ten termin ustalamy z firmą, dla której wykonujesz zlecenia.

Tak. Jako osoba ubezpieczona masz również obowiązek zgłosić do ubezpieczenia swoich członków rodziny, którzy nie podlegają mu z innego tytułu. W tym celu powinieneś złożyć u nas odpowiedni wniosek o objęcie ubezpieczeniem dziecka lub innego członka rodziny.

Jeśli jesteś pracownikiem tymczasowym, masz prawo do 2 dni urlopu wypoczynkowego za każdy miesiąc (30 dni) pracy. Przy umowie zlecenia nie przysługuje Ci urlop płatny. Możesz jednak poprosić o urlop bezpłatny.

W przypadku zatrudnienia na umowie zlecenia wydajemy zaświadczenie o wykonywaniu pracy. Będzie ono przydatne np. w sytuacji ubiegania się o zasiłek dla bezrobotnych. Pracownikom tymczasowym wydajemy natomiast standardowe świadectwo pracy.

Zobacz, co o współpracy mówią nasi kandydaci