Specjalista ds. sprzedaży (rynek francuski i belgijski)

dodano: 05.07.2019

Na co dzień zajmujemy się rekrutacją najlepszych kandydatów dla naszych klientów, jednak ten proces jest dla nas wyjątkowy. Do naszego zespołu poszukujemy zdeterminowanej i samodzielnej osoby, która wesprze Dział Współpracy z Zagranicą na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży

Jeśli doskonale znasz język francuski i chcesz pracować w zgranym zespole – ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy dobre wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz szerokie pole do realizacji własnych pomysłów.

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

  • utrzymanie i rozwój relacji z obecnymi klientami
  • sprzedaż usług i pozyskiwanie nowych klientów na terenie Francji i Belgii
  • przygotowywanie ofert handlowych dla nowych klientów
  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów z klientami
  • współpraca z Działem HR w obszarze monitorowania projektów rekrutacyjnych prowadzonych dla klientów
  • wsparcie organizacji wyjazdu pracowników tymczasowych do pracy we Francji i Belgii (zakwaterowanie, transport)
  • ścisła współpraca z Działem Rekrutacji i Działem Administracji i Kadr
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i jakość świadczonych usług

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie– warunek konieczny
  • co najmniej rocznego doświadczenia w sprzedaży
  • doświadczenia w pracy agencji rekrutacyjnej (mile widziane)
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości nawiązywania kontaktów
  • nastawienia na realizację celów i wyniki
  • konsekwencji w działaniu i skrupulatności w wypełnianiu obowiązków

Otrzymasz od nas:

Dobre warunki zatrudnienia:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

Dodatkowe benefity:

  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej dwa razy w miesiącu
  • telefon służbowy, również do użytku prywatnego
  • dodatkowy urlop płatny za każdy rok przepracowany z nami
  • wyjazdy i spotkania integracyjne

Wsparcie:

  • proces onboardingu przygotowujący do samodzielnej pracy na stanowisku
  • kameralny, wspierający zespół
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego