Rzeźnik

dodano: 13.09.2019

Aktualnie dla naszego stałego Klienta, francuskiej firmy z branży spożywczej, pilnie poszukujemy Kandydatów do pracy w dużym zakładzie produkcji mięsnej.

Zakres obowiązków:

  • ubój oraz rozbiór zwierząt – wieprzowina oraz wołowina
  • przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
  • ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w rzeźni
  • umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
  • znajomość typów mięs, technik cięcia i odtłuszczania mięsa
  • znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy,   terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Anna Jakubowska: +48 503 491 434
Francja