Regionalny przedstawiciel handlowy (reg. płd-zach)

dodano: 26.07.2019

Obecnie poszukujemy doświadczonego przedstawiciela handlowego dla firmy związanej z branżą materiałów budowlanych. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie pozyskiwanie i obsługa klientów w obszarach: akcesoria magazynowe, kraty pomostowe, wełna mineralna i dachy przemysłowe.

Obszar działań: dolnośląskie, opolskie, ew. część lubuskiego

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • pozyskiwanie klientów w czterech obszarach:
    • akcesoria magazynowe
    • kraty przemysłowe
    • wełna mineralna
    • sprzedaż i wykonawstwo dachów przemysłowych
  • spotkania bezpośrednie u klientów
  • mailowa i telefoniczna obsługa klienta
  • przygotowywanie ofert i prezentacji produktów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy przy przygotowaniu wycen projektów
  • wizyty na budowach
  • planowanie harmonogramu spotkań i raportowanie pracy
  • utrzymywanie i rozwój relacji z klientami

Jakie są nasze wymagania?

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży materiałów budowlanych w jednym z obszarów: akcesoria magazynowe, kraty pomostowe, wełna mineralna, dachy przemysłowe – sprzedaż i wykonawstwo
  • dobra znajomość pakietu Office – w szczególności Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane wykształcenie wyższe – ważniejsze jest jednak doświadczenie w branży
  • gotowość do pracy w regionach: dolnośląskie, opolskie, ew. część lubuskiego oraz do udziału w comiesięcznych spotkaniach w siedzibie firmy – Góra Kalwaria

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie: podstawa plus premia zależna od wielkości sprzedaży oraz założeń budżetowych
  • niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe dobrej klasy, telefon komórkowy, laptop i internet mobilny
  • szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne

Marcin Starzyk: +48 505 165 415
P/PŁD-ZACH/19