Pracownik robót drogowych

dodano: 10.06.2019

Obecnie dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach murarskich oraz budowie i renowacji dróg, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, Grane

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja poboczy
  • Wykonywanie drobnych szalunków i rusztowań
  • Wykonywanie zagłębień odpływowych pomiędzy ulica a chodnikiem
  • Rozpościeranie piasku, żwiru oraz kamieni

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku/w pracach fizycznych oraz budowlanych
  • Precyzja oraz zaangażowanie w wykonywane czynności
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Jakubowska - 503491434
Pracownik drogowy/Francja