Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Pracownik produkcji w branży automotive

dodano: 18.04.2019

Dla naszego stałego Klienta, specjalizującego się w produkcji elementów samochodowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownik produkcji w branży automotive.

Zakres obowiązków:

  • praca na produkcji elementów samochodowych
  • uczestniczenie w procesie produkcyjnym  zaczepów samochodowych
  • lakierowanie samochodu (opcjonalnie)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji/pracy fizycznej
  • dobra kondycja fizyczna
  • precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na warunkach polskich (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • samochód oddany do dyspozycji pracowników,
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Jakubowska - 503491434
PRODUKCJA/FRANCJA