Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Pracownik produkcji spożywczej – Korsyka

dodano: 10.05.2019

Dla naszego klienta, francuskiej firmy specjalizującej się w produkcji spożywczej, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem, którzy dołączą do zespołu jako pracownicy produkcji.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i rozpakowywanie towaru
  • praca na linii produkcyjnej
  • dbanie o porządek na magazynie
  • czyszczenie stanowiska karcher’em
  • etykietowanie towaru

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji/fizycznej
  • samodzielność i zdyscyplinowanie
  • wysoka motywacja i chęć do pracy
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy,   terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Jakubowska - 503491434
Pracownik produkcji/FR