Pomocnik montera / Monter stolarki aluminiowej

dodano: 15.03.2019

Obecnie szukamy dla francuskiej firmy budowlanej pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

Montaż okien i drzwi z PCV i aluminium

– Praca w kilkuosobowej ekipie (duża inwestycja)

Wymagamy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

– Precyzji i dbałości o jakość wykonywanej pracy

– Sumienności, rzetelności

– Znajomości języka francuskiego – wystarczy u jednej osoby z ekipy

Oferujemy:

– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia – co najmniej 6 miesięcy

– Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę blisko miejsca pracy

– Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV:

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.

brak informacji