Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Pomocnik drukarza

dodano: 12.04.2019

Obecnie prowadzimy rekrutację dla drukarni fleksograficznej. Nie wymagamy doświadczenia, proponujemy dobre wynagrodzenie i możliwość poznania pracy w branży drukarskiej.

Twoje obowiązki:

  • pomoc drukarzowi w obsłudze maszyny drukującej
  • prace związane z przygotowaniem maszyny do druku
  • przygotowanie narzędzi potrzebnych do produkcji
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • umowę zlecenia na okres próbny 1 miesiąca, następnie umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na pełny etat w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6
  • premie uznaniowe
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • duże szanse rozwoju i poznania specyfiki pracy w branży drukarskiej

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Marcin Starzyk - 505165415
PD/WAW/19