Pomoc kuchenna

dodano: 07.06.2019

Dla swojego klienta, firmy z branży gastronomicznej, poszukujemy kandydatów do zatrudnienia na stanowisku pomocy kuchennej. Nie wymagamy doświadczenia!

Obowiązki:

  • przygotowywanie ciasta na pierogi
  • lepienie pierogów i obsługa maszyny do ich wyrobu

Wymagamy:

  • precyzji i dbałości o jakość wykonywanej pracy
  • sumienności, rzetelności
  • książeczki SANEPID z ważnymi badaniami
  • doświadczenie w pracy jako pomoc kuchenna mile widziane, ale nie wymagane – wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia długoterminowego zatrudnienia po okresie próbnym
  • pracę od poniedziałku do czwartku + sobota lub niedziela w godzinach 8:00-16:00 / 12:00-20:00
  • premię uznaniową zależną od zaangażowania i wyników pracy
  • indywidualny proces wdrożenia

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I PRZEŚLIJ CV!

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Diana Kuliś - 502785878
06/2019