Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Płytkarz

dodano: 14.05.2019

Obecnie prowadzimy rekrutację dla francuskiej firmy, specjalizującej się w pracach budowlanych oraz wykończeniowych, na stanowisko:

Płytkarz

Miejsce pracy: Francja (Grimaud)

Mile widziana ekipa kilkuosobowa!

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wylewki cementowej
  • układanie płytek oraz mozaik
  • wyrównywanie powierzchni za pomocą jastrychu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych/wykończeniowych
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja i chęć do pracy
  • podstawowa znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy,

terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • samochód służbowy oddany do dyspozycji pracowników
  • w pełni zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • rozpoczęcie pracy „od zaraz”

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Jakubowska - 503491434
Płytkarz/Francja