Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Office & Logistics Specialist

dodano: 15.04.2019

Zależy Ci na stałej pracy w międzynarodowym środowisku i do tego lubisz pracować z klientem? Chcesz pracować w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, która jest wiodącym dostawcą dla gospodarki budowlanej? Świetnie! Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy. Dla naszego klienta – producenta systemów odwodnień liniowych poszukujemy osoby na stanowisko: Office & Logistics Specialist.

Jeśli jesteś osobą gotową na nowe wyzwania i cenisz sobie kontakt z klientem – nie czekaj i dołącz do zespołu!

Twoje zadania:

  • administrowanie fakturami (odbiór i weryfikacja faktur, skanowanie, wysyłka pocztą tradycyjną i PDF)
  • obsługa administracyjna biura (praca z dokumentami, kontakt z dostawcami usług)
  • kontrola kosztów sprzedaży, marketingu i logistyki
  • generowane i wysyłanie zestawień sprzedaży dziennej/miesięcznej
  • tworzenie i uaktualnianie danych SAP i CRM
  • współpraca z księgowością i działem HR
  • wsparcie przy zamawianiu towarów oraz optymalizacji zapasów
  • przygotowywanie dziennych i miesięcznych raportów z dostaw
  • kontakt z klientem i jego obsługa
  • przygotowywanie deklaracji Intrastat

  • masz wykształcenie minimum średnie
  • możesz pochwalić się dobrą znajomością programu SAP
  • masz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej
  • znasz dobrze język angielski lub niemiecki w mowie i piśmie – potrzebny do codziennych kontaktów mailowych i telefonicznych z oddziałami w Czechach, Niemczech i Francji
  • biegle obsługujesz komputer – bardzo dobrze znasz Word, Excel, Outlook
  • jesteś kontaktowy i lubisz pracować z ludźmi

W zamian za Twoją pracę możemy Ci zaproponować:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (pełny etat)
  • pracę w godzinach 8.30-16.30 od poniedziałku do piątku
  • świadczenie urlopowe – dofinansowanie wczasów
  • szkolenia produktowe – CRM, SAP
  • zatrudnienie w firmie o bardzo dobrej pozycji rynkowej
  • nowe biuro w dobrej lokalizacji w Warszawie (Ursynów)

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Nie wahaj się i aplikuj!

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Paulina Zaranek - 512484969
04/2019