Murarz

dodano: 10.10.2019

Dla naszego klienta – francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się w pracach murarskich oraz wykończeniowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko murarza.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych
  • tynkowanie
  • prace wykończeniowe: płytki, sufity podwieszane

Wymagania:

  • wysokie kwalifikacje murarskie
  • podstawowa znajomość języka francuskiego mile widziana
  • zaangażowanie w wykonywane czynności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • zakwaterowanie zorganizowane i w pełni opłacone przez pracodawcę
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • samochód oddany do dyspozycji pracowników

Anna Jakubowska: +48 503 491 434
Murarz/Francja