Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Magazynier

dodano: 12.04.2019

Obecnie prowadzimy rekrutację dla drukarni fleksograficznej. Poszukujemy doświadczonego magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych. Oferujemy umowę o pracę, dobre wynagrodzenie i prywatną opiekę medyczną.

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów oraz prowadzenie ewidencji i dokumentacji
  • sprawdzanie zgodności przyjmowanych materiałów z dokumentacją
  • wydawanie materiałów według ścisłych procedur
  • przyjmowanie i ewidencjonowanie produkcji po spakowaniu
  • nadzór nad produkcją gotową przeznaczoną do wysyłki
  • dbanie o właściwe składowanie zapasów magazynowych oraz czystość i porządek

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • znajomości obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na pełny etat od pon. do pt. w godz. 7 – 15
  • premie uznaniowe
  • prywatną opiekę medyczną

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Marcin Starzyk - 505165415
M/WAW/19