Rodzinny biznes, kameralna i niepowtarzalna atmosfera bawarskiej miejscowości – to tylko kilka powodów, dla których warto zainteresować się tą ofertą. Jednym z naszych klientów jest właściciel rodzinnego, czterogwiazdkowego hotelu w Niemczech.
Aktualnie poszukujemy kucharza do hotelowej restauracji, która słynie z wykwintnych potraw.

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie potraw kuchni międzynarodowej pod okiem Szefa Kuchni (doskonała szansa jeśli wiążesz swoją przyszłość w tym zawodzie!)
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacja, chęć do pracy i dalszego rozwoju
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zobacz co możemy Ci zaoferować:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu i pełne wyżywienie we wszystkich dniach pracy!
  • pracę od zaraz na pełny etat, z możliwością długoterminowej współpracy
  • będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, m.in. urlop płatny czy L4
  • zapewnimy pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem, a nasz konsultant będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas trwania kontraktu

Róża Pęczek: +48 730 111 926
KUCHARZ/HEIMBUCHENTHAL