Konserwator urządzeń dźwigowych

dodano: 13.03.2019

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy od 30 lat specjalizującej się w profesjonalnym serwisie, konserwacjach i naprawach wind osobowych i towarowych.

Twoje obowiązki:

  • konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych
  • prowadzenie okresowych przeglądów, przygotowywanie urządzeń pod odbiory UDT, usuwanie awarii
  • dyżury w Pogotowiu Dźwigowym
  • kontakt z kontrahentami firmy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży dźwigowej
  • uprawnień UDT na konserwację urządzeń dźwigowych oraz SEP do 1 kV
  • dyspozycyjności do pracy na pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego
  • zaangażowania, rzetelności, pracowitości i chęci do nauki
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • premie uznaniowe
  • pracę w godzinach 7 -15 oraz zadaniowo w trakcie pełnienia dyżurów
  • pełne wyposażenie do wykonywania pracy
  • szkolenia z branży dźwigowej – wiedza praktyczna i teoretyczna, możliwość uzyskania uprawnień dźwigowych, możliwość awansu

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Marcin Starzyk - 505165415
KON/WAW/19