Kierownik projektu – budowa linii światłowodowej

dodano: 05.03.2019

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży telekomunikacyjnej poszukujemy Kierownika projektu przy budowie linii światłowodowej. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i potrafisz pracować w zespole, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Twoje zadania:

  • kierowanie projektem budowy linii światłowodowej w powiecie śremskim
  • analiza i kontrola dokumentacji projektowej
  • kontrola wykonywania robót na budowie zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją i przepisami BHP
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • pobieranie i rozliczanie materiałów
  • tworzenie struktury organizacyjnej projektu
  • współpraca z Zarządem oraz Klientami

  • posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziana specjalizacja: telekomunikacja)
  • możesz pochwalić się praktycznym doświadczeniem w przygotowaniu lub realizacji inwestycji w branży związanej z montażem Internetu światłowodowego w budynkach prywatnych i/lub publicznych
  • znasz w stopniu dobrym środowisko MS Office
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • jesteś osobą komunikatywną, chętną do pracy oraz zorientowaną na wyniki
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole a przy tym cechuje Cię uczciwość, ambicja i samodyscyplina

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etaty na umowie o pracę
  • pracę na stałe, od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie w wysokości od 8000 zł netto/miesiąc oraz premie zależne od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon i samochód służbowy (z możliwością korzystania do celów prywatnych)
  • szkolenia według Twoich potrzeb

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta aplikuj i daj nam się poznać!

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Paulina Zaranek - 512484969
02/2019