Kelner/kelnerka

dodano: 06.03.2019

Dla naszego stałego Klienta, właściciela 4* rodzinnego hotelu w Niemczech szukamy kolejnej osoby, która wesprze zespół kelnerów. Zapewnimy atrakcyjne zarobki w euro, opłacone zakwaterowanie i pełne wyżywienie! Pomożemy w formalnościach i będziemy stale do Twojej dyspozycji podczas trwania wyjazdu.

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień od gości restauracji
  • obsługa Klientów i roznoszenie potraw
  • wystawianie rachunków
  • …czyli klasyczne zadania każdego Kelnera 🙂

Idealny kandydat:

  • zna bardzo dobrze język niemiecki (niezbędny do codziennej komunikacji z Klientami)
  • ma min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki
  • jest zmotywowany do pracy i pełen energii! 🙂

W jaki sposób o ciebie zadbamy?

  • Oferujemy Ci umowę o pracę tymczasową oraz dostęp do takich świadczeń jak płatny urlop czy L4
  • Nie musisz się martwić o wyżywienie – zapewniamy śniadania, obiady i kolacje!
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie – 1300 euro miesięcznie netto + napiwki
  • Zapewnimy Ci bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Pomożemy Ci w formalnościach związanych z wyjazdem
  • Nasz konsultant będzie zdalnie do Twojej dyspozycji przez cały okres zatrudnienia

Nie chcesz jechać sam? Nic straconego! Na to stanowisko szukamy 2 osób

Zainteresowała Cię nasza oferta? Pozwól nam się poznać i prześlij swoje CV.

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Róża Pęczek - 730111926
KELNER/KA/HEIMBUCHENTHAL