Dekarz/Pomocnik dekarza/Pracownik ogólnobudowlany

dodano: 08.03.2019

Dla swojego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy kilku osób od zaraz – zarówno bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem.

 Zakres obowiązków:

  • Montaż lub pomoc w montażu różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)
  • Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)
  • Mocowanie wykończeń dachowych
  • Wymiana ocieplenia i izolacja dachu
  • Rozbiórki dachów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do wyjazdu
  • Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Sumienność, rzetelność
  • Doświadczenie w pracach dekarskich/ogólnobudowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • Zagwarantowane dojazdy na miejscu do pracy

brak informacji