Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Dekarz/Pomocnik dekarza

dodano: 07.05.2019

Dla naszego stałego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej, specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia (Liege)

Ekipa mile widziana!

Zakres obowiązków:

– Montaż lub pomoc w montażu różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)

– Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)

– Mocowanie wykończeń dachowych

– Wymiana ocieplenia i izolacja dachu

– Rozbiórki dachów

Wymagania:

– Mniejsze lub większe doświadczenie w pracach dekarskich

– Dyspozycyjność do wyjazdu

– Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy

– Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia

– Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

– Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Jakubowska - 503491434
Dekarz/Belgia