CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ

dodano: 15.07.2019

Naszym klientem jest francuska firma budowlana usytuowana w ciepłym regionie południowej Francji. Jeżeli posiadasz doświadczenie w budownictwie, jesteś zdeterminowany i chcesz wyjechać do pracy zagranicę aplikuj na stanowisko:

Obowiązki:

  • montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
  • praca na systemach szalunkowych SATECO, PERI, DOKA
  • zbrojenia i inne prace ogólnobudowlane

Wymagamy:

  • co najmniej rocznego, udokumentowanego doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • precyzji i dbałości o jakość wykonywanej pracy
  • sumienności, rzetelności
  • doświadczenie w pracy na budowach zagranicą będzie dodatkowym atutem
  • chęci nauki i dużej motywacji do wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (od 2000 euro netto miesięcznie)
  • możliwe nadgodziny
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • świetne warunki zakwaterowania zorganizowane i opłacone przez pracodawcę w mieszkaniach dwuosobowych
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV:

brak informacji

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Aneta Dziadkowiec - 512308636