Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Cieśla szalunkowy

dodano: 19.03.2019

Dla swojego klienta, francuskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko cieśli szalunkowego. Jeśli posiadasz doświadczenie w tym zawodzie i jesteś gotowy podjąć pracę za granicą, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • szeroki zakres prac budowlanych i ciesielskich,
  • pomoc przy montażu szalunków zwykłych i systemowych,
  • szalowanie stropów, zbrojenia,
  • montaż i demontaż systemów szalunkowych typu ALPHI,
  • rozkładanie płyt stropowych, wylewka betonu,
  • układanie siatek zbrojeniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych i ciesielskich,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na warunkach polskich (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • w pełni zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu,
  • rozpoczęcie pracy „od zaraz”.

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Pozwól nam poznać Cię bliżej i prześlij swoje aktualne CV.

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Diana Kuliś - 502785878
Cieśla/03/2019