Betoniarz

dodano: 07.06.2019

Obecnie dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkudziesięciu lat w realizacji nawierzchni przemysłowych oraz dekoracyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Betoniarz
Miejsce pracy: Francja, region: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie betonu (świeżego i stwardniałego)
  • Tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn
  • Zabezpieczanie budowli betonowych i żelbetonowych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako betoniarz/zbrojarz/kafelkarz
  • Podstawowa znajomość francuskiego – głównie języka branżowego (język budowlany)
  • Precyzja oraz zaangażowanie w wykonywane czynności
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • Samochód oddany do dyspozycji pracowników

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Jakubowska - 503491434
Betoniarz/Francja