Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Analityk danych rozliczeniowych

dodano: 02.04.2019

Obecnie prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy – wydawcy i administratora praw autorskich w branży muzycznej.

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie zestawień oraz różnorodnych analiz, w tym na potrzeby firmy macierzystej zagranicą

Oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie wyższe związane z naukami ścisłymi
  • mile widziane doświadczenie z analizą danych lub w bankowości, ubezpieczeniach
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości Excel’a
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych pozwalających na kreatywne posługiwanie się danymi liczbowymi
  • dokładności, samodzielności i orientacji na rozwiązywanie problemów
  • chęci i determinacji do nauki nowych umiejętności

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na czas określony z możliwością nawiązania stałej współpracy na B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • prywatne ubezpieczenie
  • bezpłatny kurs językowy prowadzony w firmie – j. niemiecki lub hiszpański
  • kartę Multisport
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów związanych z działalnością

Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu:

Marcin Starzyk - 505165415
ADR/WAW/19