Wszechstronny pracownik porządkowy

dodano: 16.01.2020

Masz doświadczenie w pracy fizycznej i aktualnie poszukujesz nowego zatrudnienia? Ta oferta jest dla Ciebie! Obecnie dla naszego stałego Klienta, francuskiej firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika porządkowego.

Zakres obowiązków:

  • czyszczenie wszelkie rodzaju maszyn do krojenia i obróbki mięsa
  • utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń
  • zamiatanie, mycie, czyszczenie podłóg
  • pakowanie sprzętów do pudełek i układanie ich w magazynie
  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy fizycznej/produkcyjnej
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy,   terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Anna Jakubowska: +48 503 491 434
pracownik porządkowy/FR