Wiertacz Studniarz

dodano: 27.08.2021

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia i od 15 lat rekrutujemy ludzi dla ludzi – budowanie partnerskich relacji z kandydatami stanowi dla nas klucz do sukcesu.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy wykonującej studnie głębinowe z siedzibą w Warszawie, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko wiertacza – studniarza. Nasz Klient nieprzerwanie działa na rynku od 2016, oferując usługi wiercenia studni pod budynki mieszkalne, pod systemy nawadniania, do osuszania terenu i przeciwpożarowe na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Zakres obowiązków:

wykonywanie studni na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego (przygotowanie maszyny, placu, wykonanie odwiertu, założenie filtra, obsadzenie rur, wykonanie pompowania wstępnego)

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku wiertacza min. 2 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy przy projektach w różnych lokalizacjach

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zawartą bezpośrednio z naszym Klientem)
  • zarobki w przedziale – 8-12 tys. zł/msc. netto + premia uznaniowa
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
  • zwrot za paliwo
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Patrycja Ogłaza + 48 739 016 626
Polska