Telemarketer branża HVAC techniczna

dodano: 01.12.2021

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, producenta wysokiej jakości urządzeń grzewczych z siedzibą w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko telemarketera. Firma naszego Klienta specjalizuje się w elektrycznych systemach grzewczych – zajmuje się kompleksowo realizacją i montażem instalacji grzewczych lub fotowoltaicznych. Usługi są realizowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeżeli lubisz pracę związaną z telemarketingiem (min. rok doświadczenia) i chciałbyś współpracować z klientami biznesowymi, a przy okazji wiesz, czym jest branża HVAC – prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie. Wyślij do nas swoje CV, a już niebawem będziesz miał/miała okazję porozmawiać z naszym Klientem i w niedalekiej przyszłości rozpocząć karierę w branży grzewczej.

STANOWISKO: telemarketer branża HVAC techniczna

LOKALIZACJA: Kraków (ul. Zakopiańska)

Zakres obowiązków:

  • współudział w przygotowaniu skryptu telemarketingowego dla kampanii
  • realizacja telemarketingu sprofilowanego do odbiorców kampanii B2B
  • prowadzenie rejestru zrealizowanych kontaktów telemarketingowych
  • raportowanie skuteczności kampanii telemarketingowej po jej przeprowadzeniu

Wymagania:

  • rok doświadczenia pracy w zespole/agencji telemarketingowej lub firmie wykorzystującej kanał telemarketingu dla celów pozyskiwania klientów biznesowych
  • język angielski – min. B1
  • znajomość popularnych baz danych
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas
  • mile widziane – wykształcenie techniczne, doświadczenie w branży HVAC, sprzęt i materiały budowlane

Oferujemy:

  • umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem) – próbną na 3 msc., kolejną na 1 rok, następnie na czas nieokreślony
  • pełen etat – 40h/tyg.
  • wynagrodzenie 3000 zł netto (do negocjacji ok. 15%) + premia uznaniowa (do 30% podstawy wynagrodzenia)
  • pracę w biurze 8h dziennie od pn. do pt. w godzinach 8-16
  • szkolenia wdrożeniowe – sprzedażowe i produktowe
  • długoterminową współpracę
  • możliwość awansu pionowego (Kierownik Zespołu)
  • prosty i sprawny proces rekrutacji: rozmowa z nami -> spotkanie z Klientem -> możesz zaczynać

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Patrycja Ogłaza + 48 519 474 103
brak informacji