Specjalista Sprzedaży Eksportowej

dodano: 17.09.2021

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją rekrutacyjną. Naszym klientem jest rodzinna firma produkcyjna z 27-letnią tradycją w branży rolniczo-ogrodniczej.

W portfolio produktowym firmy znajdziemy m.in. agrowłókniny do zabezpieczania roślin oraz folie ogrodnicze, które dystrybuowane są na rynek krajowy i zagraniczny, do profesjonalnych rolników, ale także hobbystów branży.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów B2B, a także aktywną sprzedaż głównie na rynki zagraniczne.

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych (B2B)
  • aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z kontrahentami
  • przyjmowanie, analizowanie i realizowanie zamówień, prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą eksportową, fakturowanie, odprawy celne, organizacja wysyłek zamówień do klientów
  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych oraz wspierających sprzedaż w dziale eksportu
  • sporządzanie ofert handlowych, zestawień i analiz na potrzeby firmy
  • monitorowanie rynków i konkurencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w exporcie lub imporcie
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych oraz znajomość technik sprzedaży
  • proklienckiej postawy i silnej orientacji na efekty wykonywanych działań
  • samodzielności, umiejętność analizowania i planowania
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowości do odbywania podróży służbowych do krajów europejskich (ok. 3 razy w roku)

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w firmą
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00:16 lub 9.00-17:00
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie comiesięczne w wysokości 10% (po okresie próbnym)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia sprzedażowe
  • różnorodność zadań
  • pracę w miłej atmosferze i wsparcie zespołu
  • współudział w tworzeniu pozycji firmy na podległych rynkach

Jeżeli czujesz, że to praca odpowiednia dla Ciebie – nie czekaj! Aplikuj.

Monika Piasecka + 48 512 032 654
brak informacji