Specjalista ds. sprzedaży (z j.niemieckim)

dodano: 04.01.2021

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce i zagranicą (Niemcy, Francja, Belgia, Luksemburg) dla klientów z różnych branż (budowlana, gastronomia, produkcja, logistyka i inne). Obecnie szukamy brakującego ogniwa do naszego zespołu w Krakowie.

Tworzymy zgrany team, mamy dużą swobodę działania, lubimy ludzi samodzielnych, odpowiedzialnych, którzy nie boją się wychodzić z inicjatywą.
Jeśli masz podobne podejście do pracy, z pewnością się dogadamy! 🙂

Jakie zadania dla Ciebie mamy?

  • obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • aktywne pozyskiwanie  nowych kontaktów handlowych
  • sprzedaż usług związanych z rekrutacją i pracą tymczasową
  • zarządzanie relacjami z Klientami i Kandydatami, przy wsparciu naszych rekruterów

Dlaczego lubimy razem pracować?

  • współpracujemy na jasnych zasadach – umowa o pracę w Krakowie lub B2B z dowolnej lokalizacji (sam zdecyduj, co jest dla Ciebie lepsze)
  • pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur
  • chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (Rondo Matecznego – łatwy dojazd komunikacją miejską i brak strefy płatnego parkowania:)
  • oferujemy dobrą podstawę i atrakcyjny system premiowy
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet enel-med)
  • korki nam nie straszne – startujemy między 7.30 a 9.00:)
  • ze względów bezpieczeństwa obecnie pracujemy hybrydowo, docelowo 2 dni home office/miesiąc

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • bardzo dobrze znasz język niemiecki (i nie boisz się rozmawiać:)
  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów (i rozumiesz, że na efekty czasem trzeba poczekać:)
  • jesteś typem pracownika, który lubi samodzielnie organizować swój dzień pracy
  • masz własne pomysły i proaktywną postawę
  • a przede wszystkim…uwielbiasz pracę z ludźmi (bo to najważniejsze! 🙂

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji