Specjalista ds. rekrutacji

dodano: 22.05.2020

Nazywamy się Jobs Plus i od lat łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji. Jeśli chcesz realizować projekty dla różnorodnych klientów i nie zamykać się tylko na jedną branżę, a do tego cenisz sobie pracę na samodzielnym stanowisku, ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

Twoje zadania:

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń na stronie www, mediach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych
  • utrzymywanie relacji z kandydatami, zgodnie z zasadami przyjaznej rekrutacji
  • wyszukiwanie i wdrażanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • ścisła współpraca z działem handlowym podczas prowadzenia projektów dla klientów

  • masz doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji
  • posiadasz doskonałe zdolności komunikacyjne i uwielbiasz pracę z ludźmi
  • znasz dobrze język angielski
  • szukasz firmy, w której możesz zatrzymać się na dłużej
  • masz proaktywne podejście do pracy i chęć do wdrażania nowych pomysłów i zmian

Dlaczego warto z nami pracować?

  • u nas możesz skupić się na tym, co naprawdę lubisz w pracy
  • to Ty decydujesz, jakie działania podejmiesz, by znaleźć odpowiednich kandydatów
  • a my jesteśmy otwarci na Twoje pomysły – chętnie wdrażamy nowe rozwiązania i doceniamy inicjatywę

Sprawdź, co jeszcze oferujemy:

  • umowa:  oczywiście o pracę
  • benefity: do Twojej dyspozycji prywatna opieka medyczna, karta Multisport, elastyczny czas pracy (zaczynamy pracę między 7:30 a 9:00), możliwość pracy z domu, dodatkowe dni urlopu za każdy przepracowany rok
  • miejsce pracy: komfortowe biuro w centrum Krakowa , świetny dojazd
  • zespół: luźna atmosfera w pracy i ludzie, z którymi nie będziesz się nudzić
  • dodatkowo: wyjazdy i spotkania integracyjne, możliwość dalszego rozwoju

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, my zajmiemy się resztą.

Nie
brak informacji