Specjalista ds. marketingu

dodano: 12.07.2022

Nazywamy się Jobs+ – od kilkunastu lat łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji.

Dziś wspieramy jedną z wiodących światowych firm w dziedzinie komfortu termicznego. Nasz Klient oferuje pełną gamę produktów, systemów, usług do ogrzewania i podgrzewania wody, zaprojektowanych w celu zapewnienia maksymalnego komfortu przy minimalnym wpływie na środowisko oraz minimalnym zużyciu energii.

Obecnie poszukujemy specjalisty ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków (Śródmieście)

Twoje główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • wspieranie realizacji strategii i polityk marketingowych zgodnie z wytycznymi Grupy, aby wpływać na cele sprzedaży
  • pomoc w analizie rynku/konkurencji, monitorowaniu udziału w rynku, identyfikowaniu trendów i możliwości rozwoju
  • wspieranie wdrażania lokalnych planów marketingowych (polityka cenowa, komunikacja marki produktów i promocja kanałów) we współpracy z zespołem sprzedaży
  • zarządzanie sprzedaży jako local leader (system CRM)
  • wspieranie wprowadzania nowych produktów zarówno wewnątrz organizacji jak i wśród instalatorów i dystrybutorów
  • koordynowanie wydarzeń związanych z marketingiem produktów, wspomaganie promocji produktów przy jednoczesnym wsparciu działu handlowego
  • zarządzanie procedurą zamówień i płatności za usługi oraz towary marketingowe
  • organizowanie wewnętrznych eventów firmowych

Idealny kandydat:

  • komunikatywnie porozumiewa się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • posiada 1-2 doświadczenia na podobnym stanowisku – kompleksowe prowadzenie działań marketingowych
  • ma ukończone studia z obszaru marketingu lub ekonomii
  • potrafi obsługiwać programy pakietu MS Office
  • Twoje dodatkowe atuty: zainteresowanie branżą techniczną, znajomość systemów SAP i CRM, czynne prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie (pełen etat) w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (3 miesiące okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • pracę 5 dni w tygodniu – hybrydowo: 3 dni w biurze 8 – 16, dwa dni zdalnie w przedziale 8 – 20 (8 godzin aktywnej pracy)
  • opiekę medyczną
  • wysokość wynagrodzenia uzależnioną od doświadczenia
  • roczną premię w systemie MBO
  • możliwość awansu w ramach działu jak i w innych obszarach firmy (w tym alokacji międzynarodowej)

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą, która sprawdzi się na tym stanowisku – nie czekaj! Aplikuj.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Nataliia Bilychenko + 48 609 331 761
brak informacji