Specjalista ds. kadr i płac

dodano: 15.07.2021

Nazywamy się Jobs+, na co dzień łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji, a dziś szukamy doświadczonego Specjalisty ds. kadr i płac do naszego krakowskiego oddziału.

Zależy nam na zatrudnieniu osoby, która poprowadzi sprawy kadrowo-płacowe dla wszystkich naszych pracowników (wewnętrznych oraz tymczasowych, zatrudnionych w Polsce i delegowanych za granicę – ok. 100 osób).

Jest to w pełni samodzielne stanowisko, jednak z dużym wsparciem naszej niezastąpionej Specjalistki ds. administracji i kadr, która odpowiada za opiekę nad pracownikami i koordynuje proces ich zatrudnienia.

Jakie zadania chcielibyśmy Ci powierzyć?

  • naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie rozliczeń oraz deklaracji do ZUS, US, PFRON
  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji kadrowej (wystawianie zaświadczeń, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.)
  • prowadzenie ewidencji urlopowych
  • składanie wniosków o wydanie A1 oraz kart EKUZ
  • bieżąca współpraca z ZUS, US, PIP, UP, komornikami
  • obsługa programu Płatnik i Enova

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców)
  • aktualnej wiedzy dotyczącej zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych PFRON, ZUS i prawa pracy
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielności, skrupulatności, odpowiedzialności
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • znajomość Ustawy o zatrudnieniu Pracowników Tymczasowych będzie dodatkowym atutem

Dlaczego polubisz naszą firmę?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur
  • chętnie dzielimy się swoją wiedzą/doświadczeniem i razem stawiamy czoła trudnym sytuacjom
  • mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (Rondo Matecznego – łatwy dojazd komunikacją miejską i brak strefy płatnego parkowania:)
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet enel-med)
  • dbamy o work life balance – nie ma u nas nadgodzin
  • pracujemy w elastycznych godzinach (start między 7.30 a 9.00)

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV i daj nam się poznać.

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji