Specjalista ds. kadr i płac

dodano: 06.07.2021

Nazywamy się Jobs+, na co dzień łączymy naszych klientów z kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji. Dziś szukamy Specjalisty ds. kadr i płac dla biura rachunkowego z 20-letnim doświadczeniem na rynku, które poszerza swój obecny zespół.

Nasz Klient oferuje kompleksowe usługi księgowe, doradztwo podatkowe, prowadzi obsługę kadrowo-płacową dla firm i osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Jeśli możesz pochwalić się pierwszym doświadczeniem w obsłudze kadr i płac, to ta oferta może Cię zainteresować. Dołączysz do zgranego zespołu liczącego ok. 14 pracowników.

Lokalizacja: Warszawa (Wola)

Jakie zadania chcielibyśmy Ci powierzyć?

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);
  • sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych, wypowiedzeń umów o pracę
  • sporządzanie list płac
  • rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON, PPK
  • sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, ewidencja zwolnień lekarskich
  • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami z zakresu BHP
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów
  • sporządzanie przelewów na wynagrodzenia, ZUS, Pit4 na platformie odpowiedniego banków
  • sporządzanie RP7, dokumentacji do emerytury

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • aktualnej wiedzy dotyczącej zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych PFRON, ZUS i prawa pracy
  • samodzielności, skrupulatności, odpowiedzialności
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • znajomość systemu Optima, Enova będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat bezpośrednio z firmą
  • pracę w kameralnym oraz zgranym zespole
  • pracę w dogodnej lokalizacji (rejon warszawskiej Woli)
  • opiekę medyczną Enel-med
  • szkolenie stanowiskowe
  • premię roczną

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV i daj nam się poznać.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Monika Piasecka + 48 512 032 654
brak informacji