Specjalista ds. administracji i kadr

dodano: 22.07.2020

Nazywamy się Jobs+, na co dzień łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji, a dziś szukamy Specjalisty ds. administracji i kadr do naszego krakowskiego oddziału.

Jeśli jesteś mistrzem organizacji, który lubi kontakt z ludźmi, a do tego masz za sobą pierwsze doświadczenie w zakresie administracji personalnej, to ta oferta jest dla Ciebie idealna!

Jakie zadania chcielibyśmy Ci powierzyć?

  • obsługa recepcji i centrali telefonicznej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji firmowej (np. faktury, dokumenty pracownicze)
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • bieżąca współpraca z biurem rachunkowym – kompletowanie dokumentów do akt osobowych, przygotowywanie skierowań na badania lekarskie i wniosków urlopowych
  • kontakt z dostawcami usług i instytucjami zewnętrznymi – np. urzędy, zakłady medycyny pracy, szkoły językowe
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura – zamawianie artykułów biurowych, usuwanie i zgłaszanie usterek itp.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy (startujemy między 7.30 a 9.00)
  • pracę w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery
  • kompleksowe wdrożenie i wsparcie od pierwszego dnia pracy
  • wynagrodzenie, z którego będziesz zadowolony
  • prywatną opiekę medyczną

 Czego od Ciebie oczekujemy?

  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w agencji pracy będzie mile widziane)
  • podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy i administracji personalnej
  • umiejętności pracy z wykorzystaniem pakietu MS Office (szczególnie Excela)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności, skrupulatności, odpowiedzialności
  • świetnej organizacji czasu pracy
  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV i daj nam się poznać.

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji