Ślusarz/Spawacz

dodano: 18.05.2021

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją pracy. Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji unikatowych systemów przeładunkowych, bram przemysłowych oraz produktów stosowanych w celu poprawy bezpieczeństwa, produktywności i efektywności energetycznej.

Dziś łączymy siły w poszukiwaniu kandydatów na stanowisko Ślusarz/Spawacz, który chciałby podjąć pracę w zakładzie produkcyjnym na terenie Jawora.

Główne zadania:

  • prace ślusarskie – przygotowanie materiału do spawania
  • spawanie materiałów stalowych MIG/MAG
  • oznaczenie wyrobów
  • praca z dokumentacją techniczną

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w obróbce metali
  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub suwnicę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę (bezpośrednio z Pracodawcą)
  • pracę od pn do pt w systemie jednozmianowym (6.00-14.00)
  • oprócz wynagrodzenia zasadniczego, premie uznaniowe
  • świadczenia socjalne na Święta, dofinansowanie wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”)
  • możliwość rozpoczęcia współpracy „od zaraz”, na dłuższy okres czasu

Zainteresowaliśmy Cię? Prześlij do nas swoje CV i rozpocznij pracę!

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji