Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

dodano: 10.06.2021

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizująca się w produkcji i dystrybucji unikatowych systemów przeładunkowych, bram przemysłowych oraz produktów stosowanych w celu poprawy bezpieczeństwa i efektywności energetycznej poszukujemy doświadczonych Kandydatów.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie rachunków bankowych, przygotowywanie i przetwarzanie transakcji bankowych
  • Księgowanie faktur przychodzących (faktury dostawców) i wychodzących oraz wszystkich innych dokumentów
  • Księgowanie transakcji księgi głównej i uzgadnianie kont
  • Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych VAT, CIT i podatków lokalnych
  • Lokalne raportowanie do GUS
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i praca z audytorami
  • Tworzenie tygodniowych, miesięcznych oraz rocznych raportów grupowych (uzgodnienia między firmowe)
  • Wsparcie procesu budżetowania i prognozowania
  • Administracja zaopatrzenia biurowego
  • Wsparcie i utrzymanie prawidłowego rejestru środków trwałych firmy

Wymagania:

  • Około 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Excela, znajomość JD Edwards Enterprise One (Oracle) będzie dodatkowym atutem

 Korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Praca na pełen etat (pon.-pt. 8-16)
  • Współpraca w międzynarodowym zespole
  • Szansa na rozwój
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość wsparcia tematów HR

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV i daj nam się poznać.

Monika Piasecka + 48 512 032 654
brak informacji