Przedstawiciel handlowy w agencji pracy

dodano: 04.05.2021

Nazywamy się Jobs+ i w tym procesie rekrutacyjnym wspieramy agencję pracy tymczasowej, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Rosja i Azerbejdżan) i legalizacją ich zatrudnienia w Polsce.

Główne zadania:

  • pozyskiwanie klientów (usługi leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej)
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • przygotowywanie prezentacji oraz ofert handlowych
  • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat (umowa bezpośrednio z Pracodawcą)
  • pracę w siedzibie firmy w Szczecinie + wyjazdy do klientów, kiedy sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli
  • system wynagrodzenia: podstawa + prowizja zależna od efektów
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, Ipad

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • znajomość branży HR (praca tymczasowa, leasing pracowniczy) – mile widziana
  • nastawienie na realizację celów i planów sprzedażowych
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

 Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację i daj nam się poznać.

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji