Pracownik produkcji w branży spożywczej

dodano: 22.11.2019

Masz doświadczenie w pracach fizycznych lub produkcyjnych i szukasz pracy za granicą? Ta oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kilku Kandydatów na stanowisko pracownik produkcji.

Zakres obowiązków:

  • praca na taśmie
  • odbiór gotowych produktów i układanie ich w chłodniach/w magazynie
  • czyszczenie stanowiska karcher’em
  • utrzymywanie stanowiska pracy i sprzętów w czystości, zgodnie z najwyższymi standardami

Wymagania:

  • minimalne doświadczenie w pracy na produkcji/ w pracach fizycznych
  • możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem
  • samodzielność i zdyscyplinowanie
  • znajomość języka będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana ekipa czteroosobowa – w tym jedna osoba dysponująca samochodem!

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy,   terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • możliwość długoterminowej współpracy

Anna Jakubowska: +48 503 491 434
Pracownik produkcji/FR